Randomness (7.x-5.4) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Images
ja: イメージ

en: Image
ja: 画像

en: Custom links
ja: カスタム・リンク

en: Mode
ja: モード

en: Other
ja: その他

en: Random
ja: ランダム

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Slow
ja: 遅い

en: Fast
ja: 速い

en: Offset
ja: オフセット

en: Sequence
ja: シーケンス

en: Canvas
ja: カンバス
