Randomness (7.x-5.4) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Linear
kn: ರೇಖಾತ್ಮಕ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Random
kn: ಮನಸ್ಸಿಗೆ ಬಂದಂತೆ

en: Fast
kn: ಅಂಟಿಸು(_P)

en: Point
kn: ಬಿಂದು
