Randomness (7.x-5.4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Other
te: ఇతర

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Sequence
te: క్రమం
