Randomness (7.x-5.4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Images
th: รูปภาพ

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Random
th: สุ่ม

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Sequence
th: ลำดับ
