Randomness (7.x-5.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Images
ar: الصور

en: Image
ar: الصورة

en: Mode
ar: النمط

en: Other
ar: آخر

en: Random
ar: عشوائي

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Sequence
ar: التسلسل
