Randomness (7.x-5.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Images
eo: Bildoj

en: Image
eo: Bildo

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Other
eo: Alia

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Sequence
eo: Sinsekvo
