Randomness (7.x-5.3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Images
lv: Attēli

en: Image
lv: Attēls

en: Mode
lv: Režīms

en: Other
lv: Citi

en: Random
lv: Nejaušs

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Sequence
lv: Secība
