Range (7.x-1.1-beta1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Scale
gu: માપ

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ

en: Precision
gu: ચોકસાઇ

en: Comma
gu: અલ્પવિરામ
