Range (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Value
be: Значэнне

en: Default
be: Прадвызначана

en: <none>
be: -Няма-

en: From
be: Ад

en: Fields
be: Палі

en: Maximum
be: Максімум

en: Scale
be: Маштаб

en: Unformatted
be: Неадфарматавана

en: Minimum
be: Мінімум

en: Precision
be: Дакладнасць

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
be: Агульная колькасць лічбаў для захоўвання ў базе дадзеных, у тым ліку справа ад дзесятковай коскі.

en: The number of digits to the right of the decimal.
be: Колькасць лічбаў справа ад дзесятковай коскі.

en: Decimal marker
be: Дзесятковы знак

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
be: Сімвал, які карыстальнікі будуць уводзіць, каб адзначыць дзесятковую коску ў формах.

en: Space
be: Прабел

en: Decimal point
be: Дзесятковая коска

en: Comma
be: Коска

en: Only numbers are allowed in %field.
be: Толькі лікі дазволены ў %field.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
be: Мінімальнае значэнне, якое дазволена ў гэтым поле. Пакінуць пустым, калі яго няма.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
be: Максімальнае значэнне, якое дазволена ў гэтым поле. Пакінуць пустым, калі яго няма.

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
be: Толькі лікі і дзесятковы падзяляльнік (@separator) дазволены ў поле %field.

en: Thousand marker
be: Тысячны маркер

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
be: %field: Павінен быць толькі адзін дзесятковы падзяляльнік (@separator).
