Range (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Value
sl: Vrednost

en: Default
sl: Privzeto

en: <none>
sl: <brez>

en: From
sl: Od

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Unformatted
sl: Neoblikovano

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Precision
sl: Natančnost

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
sl: Skupno število števk, ki se bodo shranili v podatkovno bazo, vključno z tistimi, ki so desno od decimalnega ločila.

en: The number of digits to the right of the decimal.
sl: Število števk desno od desimalnega ločila.

en: Decimal marker
sl: Decimalno ločilo

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
sl: Znak, ki ga bo uporabnik vnesel kot decimalno ločilo v obrazcih.

en: Decimal point
sl: Decimalna točka

en: Comma
sl: Vejica
