Range (7.x-1.2-beta2) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Unformatted
bo: རྣམ་གཞག་བཟོས་མེད་པ

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: Precision
bo: ཞིབ་ཚད

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
bo: གྲངས་མཛོད་དུ་གསོག་འཇོག་བྱེད་དགོས་པའི་གྲངས་གནས་ཀྱི་གྲངས། འདིར་སིལ་གྲངས་ཚེག་གཡས་ཕྱོགས་སུ་ཡོད་པའི་གྲངས་ཀྱང་འདུ།

en: The number of digits to the right of the decimal.
bo: སིལ་གྲངས་ཚེག་རྗེས་སུ་ཡོད་པའི་གྲངས་གནས་ཀྱི་གྲངས།

en: Decimal marker
bo: སིལ་གྲངས་རྟགས

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རེའུ་མིག་ནང་དུ་སིལ་གྲངས་མཚོན་བྱེད་ཀྱི་ཡིག་འབྲུ།

en: Space
bo: སྟོང་བ

en: Decimal point
bo: སིལ་གྲངས་ཚེག

en: Comma
bo: ཚེག་འབྲིང༼,༽

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ

en: Only numbers are allowed in %field.
bo: %field་ནང་དུ་གྲངས་ཀ་ཁོ་ན་འཇུག་དགོས་པ།

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ནང་སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད། ཆེས་ཆུང་བའི་གྲངས་ཀ་མེད་པ་བཟོ་དགོས་ན་སྟོང་པར་འཇོག

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ནང་དུ་སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཆེས་ཆེ་བའི་ཚད། ཆེས་ཆེ་བའི་ཚད་མེད་པར་བཟོ་དགོས་ན་སྟོང་བར་འཇོག

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
bo: %field་ནང་དུ་གྲངས་ཀ་དང་སིལ་གྲངས་མཚོན་རྟགས་༼@separator༽ཁོ་ནར་ལས་འཇུག་མི་ཆོག་པ།

en: Thousand marker
bo: སྟོང་རྟགས

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
bo: %field། སིལ་གྲངས་ཀྱི་རྟགས་༼@separator༽གཅིག་ཁོ་ན་ཡོད་དགོས་པ།

en: grouped
bo: ཚོ་ཁག་བཟོས་ཟིན
