Range (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Value
sk: Hodnota

en: Default
sk: Predvolené

en: Format
sk: Formát

en: <none>
sk: <žiadne>

en: From
sk: Od

en: Fields
sk: Polia

en: Scale
sk: Škálovať

en: Operator
sk: Operátor

en: Unformatted
sk: Neformátovaný

en: Precision
sk: Presnosť

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
sk: Celkový počet číslic, ktoré budú uložené v databáze, vrátane všetkých desatinných číslic.

en: The number of digits to the right of the decimal.
sk: Počet číslic vpravo od desatinej čiarky.

en: Decimal marker
sk: Znak desatinnej čiarky

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
sk: Znak, ktorý budú používatelia vkladať, ako znak desatinnej čiarky vo formulároch.

en: Space
sk: Medzera

en: Decimal point
sk: Desatinná bodka

en: Comma
sk: Čiarka

en: exposed
sk: odkrytý

en: Only numbers are allowed in %field.
sk: V poli %field sú povolené iba čísla.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
sk: Minimálna hodnota povolená v tomto poli. Nechajte prázdne, ak minimum určiť nechcete.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
sk: Maximálna hodnota povolená v tomto poli. Nechajte prázdne, ak maximum určiť nechcete.

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
sk: V poli %field sú dovolené len čísla a desatinný oddeľovač (@separator).

en: Thousand marker
sk: Oddelovač tisícov

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
sk: %field: Môže tu byť len jeden oddeľovač desatinných miest (@separator).

en: - No value -
sk: - Žiadna hodnota -
