Range (7.x-1.4) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: CCK
bn: সি সি কে

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: <none>
bn: <একটিও নয়>

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Maximum
bn: সর্বোচ্চ

en: Space
bn: স্পেস
