Range (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Value
kk: Мән

en: Default
kk: Стандартты

en: From
kk: Кімнен

en: Fields
kk: Өрістер
