Range (7.x-1.4) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: CCK
ku: کەرەستەی ناوەڕۆک دروستکردن

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Value
ku: نرخ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Format
ku: فۆرمات

en: <none>
ku: <هیچ>

en: From
ku: له‌لایەن

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Unformatted
ku: فۆرمات نەکراو

en: Minimum
ku: کەمترین

en: Space
ku: بۆشایی

en: Comma
ku: کۆما

en: Only numbers are allowed in %field.
ku: تەنها ژمارە ڕێگایان پێدراوە لە خانەی %field.
