Range (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Value
lv: Vērtība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Format
lv: Formāts

en: <none>
lv: <neviena>

en: From
lv: No

en: Fields
lv: Lauki

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Scale
lv: Mērogot

en: Operator
lv: Operators

en: Unformatted
lv: Neformatēts

en: Minimum
lv: Minimums

en: Precision
lv: Precizitāte

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
lv: Kopējais datu bāzē saglabājamo ciparu skaits, ieskaitot tos, kas atrodas pa labi no decimāldaļas.

en: The number of digits to the right of the decimal.
lv: Ciparu skaits pa labi no decimāldaļas

en: Decimal marker
lv: Decimālzīme

en: Space
lv: Atstarpe

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Comma
lv: Komats

en: exposed
lv: eksponēts

en: Thousand marker
lv: Tūkstošu atdalītājs

[ctx: Sort order]
en: Numerical
lv: Ciparu
    Kontekstā: Kārtošanas secība
