Range (7.x-1.4) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Value
mr: किंमत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Format
mr: रचना

en: From
mr: कडून

en: Maximum
mr: जास्तीतजास्त

en: Scale
mr: मोजपट्टी

en: Minimum
mr: किमान

en: Precision
mr: अचूकपणा
