Range (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Value
te: విలువ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Format
te: ఆకృతి

en: <none>
te: <ఏమీలేదు>

en: From
te: నుండి

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Minimum
te: కనిష్ఠం

en: Precision
te: ఖచ్చితత్వం

en: Decimal marker
te: దశాంశ గుర్తు

en: Decimal point
te: దశాంశ బిందువు

en: Comma
te: కామా

en: Thousand marker
te: వేల గుర్తు
