Range (7.x-1.5) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Value
jv: Biji

en: Default
jv: Gawan

en: <none>
jv: <nihil>

en: Fields
jv: Field

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Scale
jv: Skala

en: Unformatted
jv: Tanpa formatan

en: Precision
jv: Ketepatan

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
jv: Junlah digit kanggo disimpen nang database, kalebu jumlah angka nang sebelah kanan tandha desimal.

en: The number of digits to the right of the decimal.
jv: Jumlah digit angka nang sebelah kanan tandha desimal.

en: Decimal marker
jv: Tandha desimal

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
jv: Karakter panganggo arep dilebokna kangga nandhani titik desimal nang form.

en: Space
jv: Spasi

en: Decimal point
jv: Titik desimal

en: Comma
jv: Koma

en: Only numbers are allowed in %field.
jv: Namung angka sing oléh diisékna nang field %field.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
jv: Biji minimum sing diidinaké nang field iki. Kosongānā yén ora ānā watesan.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
jv: Biji maksimum sing diidinaké nang field iki. Kosongānā yén ora ānā watesan.

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
jv: Namung angka lan watesan desimal (@separator) sing diidinaké nang %field.

en: Thousand marker
jv: Tandha ewonan

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
jv: %field: Kuduné namung ana siji tandha desimal (@separator).
