Range (7.x-1.7) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Value
af: Waarde

en: Default
af: Verstek

en: From
af: Van

en: Unformatted
af: Ongeformatteerde
