Range (7.x-1.7) - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Value
hu: Érték

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Format
hu: Formátum

en: <none>
hu: < nincs >

en: From
hu: Honnan

en: Fields
hu: Mezők

en: Scale
hu: Aránytartó méretezés

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: to
hu: ide

en: Unformatted
hu: Formázatlan

en: Precision
hu: Pontosság

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
hu: Az adatbázisban tárolt számjegyek teljes száma, beleértve a tizedesponttól jobbra lévő számjegyeket is.

en: The number of digits to the right of the decimal.
hu: A számjegyek száma.

en: Decimal marker
hu: Decimális jelölő

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
hu: Az űrlapokon a tizedespont jelölésére használt karakter.

en: Space
hu: Szóköz

en: Decimal point
hu: Tizedespont

en: Comma
hu: Vessző

en: exposed
hu: felfedett

en: Only numbers are allowed in %field.
hu: %field mező csak számokat tartalmazhat.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
hu: A legkisebb megengedett érték a mezőben. Üresen hagyandó, ha nincs alsó korlát.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
hu: A mező legnagyobb megengedett értéke. Üresen hagyva nincs korlátozás.

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
hu: %field mezőben csak számok és a tizedesjel (@separator) engedélyezett.

en: Text fields
hu: Szövegmezők

en: Thousand marker
hu: Ezres elválasztó

[ctx: Sort order]
en: Numerical
hu: Számszerű

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
hu: %field: Csak egy decimális elválasztó lehet (@separator).

en: grouped
hu: csoportosított

en: - No value -
hu: - Nincs érték -

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none.
hu: Az érték mögé kerülő karaktersorozat (például „ m” vagy „ kb/s” – szóközzel előtte). Üresen hagyva semmi nem jelenik meg.

en: Combine equivalent values
hu: Egyező értékek összevonása

en: Equivalent values will be combined into a single value.
hu: A megegyező értékek össze lesznek vonva eggyé.

en: @label range filter
hu: @label tartományszűrő

en: Display with <em>FROM value</em> prefix and suffix.
hu: Megjelenítés a <em>FROM</em> érték elő- és utótagjaival.

en: Display with <em>TO value</em> prefix and suffix.
hu: Megjelenítés a <em>TO</em> érték elő- és utótagjaival.

en: Display with <em>FIELD value</em> prefix and suffix.
hu: Megjelenítés a <em>FIELD</em> érték elő- és utótagjaival.

en: Display with <em>COMBINED value</em> prefix and suffix.
hu: Megjelenítés a <em>COMBINED</em> érték elő- és utótagjaival.
