Range (7.x-1.7) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Format
ka: ფორმატი

en: <none>
ka: <არცერთი>

en: From
ka: ვისგან

en: Fields
ka: ველები

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Minimum
ka: მინიმუმი
