Range (7.x-1.8) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Scale
ug: شكالا

en: Unformatted
ug: فورماتلانمىغان

en: Decimal point
ug: كەسىر چىكىتى
