Rankingalive (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Statistics
bg: Статистики

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта
