Rankingalive (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu

en: Add tracking to specific pages
cy: Ychwanegu tracio i dudalenau penodol

en: JavaScript scope
cy: Cwmpas JavaScript

en: Pages or PHP code
cy: Tudalennau neu côd PHP
