Rankingalive (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Add tracking to specific pages
fi: Lisää jäljitys valituille sivuille

en: JavaScript scope
fi: Javascriptin kohde

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Määrittele sivut käyttäen niiden polkuja. Syötä yksi riviä kohti. Merkki '*' toimii villinä korttina. Esimerkkeinä %blog blogeille tai %blog-villikortti jokaiselle henkilökohtaiselle blogille. %front on etusivu.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
fi: Sivut joilla tämä PHP koodi palauttaa <code>TRUE</code> (vain asiantuntijoille)

en: Pages or PHP code
fi: Sivuja tai PHP koodia

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
fi: Jos valittuna on PHP, syötä %php välissä oleva PHP koodi. Huomaa että virheellisen PHP koodin ajaminen saattaa rikkoa Drupal sivustosi.

en: Every page except the listed pages
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: The listed pages only
fi: Vain listatut sivut

en: Enter PHP code in the field for tracking visibility settings.
fi: Syötä PHP koodia kenttään seurataksesi näkyvyysasetuksia.
