Rankingalive (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Pages
is: Síður

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur
