Rankingalive (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Statistics
kk: Статистика

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме
