Rankingalive (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ
