Rankingalive (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe
