Rankingalive (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Statistics
jv: Statistik

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
jv: Kaca sing mbalekaké kode PHP iki dadi <code>TRUE</code> (namung sing mumpuni)

en: Pages or PHP code
jv: Kaca utawa kode PHP
