Rankingalive (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé
