Rankingalive (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Statistics
uk: Статистика

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Add tracking to specific pages
uk: Додати відстеження певних сторінок

en: JavaScript scope
uk: Місце вставки JavaScript

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
uk: Сторінки на яких цей PHP-код повертає <code>TRUE</code> (тільки для експертів)

en: Pages or PHP code
uk: Сторінки або PHP-код

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано опцію PHP, вставляйте код PHP між %php. Не забувайте що виконання некоректного коду PHP може порушити роботу вашого сайту.

en: Every page except the listed pages
uk: На всіх сторінках, крім перерахованих

en: The listed pages only
uk: Тільки для перелічених сторінок

en: Enter PHP code in the field for tracking visibility settings.
uk: Для налаштувань відстеження видимості введіть у це поле код PHP.
