Raphaël (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Path
de: Pfad

en: Mon
de: Mo

en: Tue
de: Di

en: Wed
de: Mi

en: Thu
de: Do

en: Fri
de: Fr

en: Sat
de: Sa

en: Sun
de: So
