Raphaël (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Path
gl: Ruta

en: Mon
gl: Lun

en: Tue
gl: Mar

en: Wed
gl: Mér

en: Thu
gl: Xov

en: Fri
gl: Ven

en: Sat
gl: Sáb

en: Sun
gl: Dom
