Raphaël (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Path
hr: Putanja

en: Mon
hr: Pon

en: Tue
hr: Uto

en: Wed
hr: Sri

en: Thu
hr: Čet

en: Fri
hr: Pet

en: Sat
hr: Sub

en: Sun
hr: Ned
