Raphaël (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Path
ja: パス

en: Mon
ja: 月

en: Tue
ja: 火

en: Wed
ja: 水

en: Thu
ja: 木

en: Fri
ja: 金

en: Sat
ja: 土

en: Sun
ja: 日
