Raphaël (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Path
pt: Endereço

en: Mon
pt: seg

en: Tue
pt: ter

en: Wed
pt: qua

en: Thu
pt: qui

en: Fri
pt: sex

en: Sat
pt: sab

en: Sun
pt: dom
