Raphaël (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Path
ro: Cale

en: Mon
ro: Lun

en: Tue
ro: Mar

en: Wed
ro: Mie

en: Thu
ro: Joi

en: Fri
ro: Vin

en: Sat
ro: Sâm

en: Sun
ro: Dum
