Raphaël (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Path
tr: Yol

en: Mon
tr: Pzt

en: Tue
tr: Salı

en: Wed
tr: Çar

en: Thu
tr: Per

en: Fri
tr: Cum

en: Sat
tr: Cts

en: Sun
tr: Paz
