Raphaël (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Path
be: Шлях

en: Tue
be: аўт

en: Wed
be: сер

en: Thu
be: чцв

en: Fri
be: пят

en: Sat
be: суб

en: Sun
be: няд
