Raphaël (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Path
ca: Camí

en: Mon
ca: Dll

en: Tue
ca: Dm

en: Wed
ca: Dc

en: Thu
ca: Dj

en: Fri
ca: Dv

en: Sat
ca: Ds

en: Sun
ca: Dg
