Raphaël (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Path
da: Sti

en: Mon
da: man

en: Tue
da: tir

en: Wed
da: ons

en: Thu
da: tor

en: Fri
da: fre

en: Sat
da: lør

en: Sun
da: søn

en: API module for the Raphaël vector graphics JavaScript library.
da: Udviklingsbibliotek (API) for Raphaël, et JavaScript værktøj til vektorgrafik.

en: API module for the Raphaël vector chart/graph JavaScript library.
da: Udviklingsbibliotek (API) for gRaphaël, et JavaScript værktøj til grafer baseret på vektorgrafik.
