Raphaël (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Path
el: Διαδρομή

en: Mon
el: Δευ

en: Tue
el: Τρί

en: Wed
el: Τετ

en: Thu
el: Πέμ

en: Fri
el: Παρ

en: Sat
el: Σάβ

en: Sun
el: Κυρ
