Raphaël (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Path
eo: Vojo

en: Mon
eo: Lun

en: Tue
eo: Mar

en: Wed
eo: Mer

en: Thu
eo: ĵaŭ

en: Fri
eo: Ven

en: Sat
eo: Sab

en: Sun
eo: Dim
