Raphaël (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Path
eu: Bide-izena

en: Mon
eu: al.

en: Tue
eu: ar.

en: Wed
eu: az.

en: Thu
eu: og.

en: Fri
eu: ol.

en: Sat
eu: lr.

en: Sun
eu: ig.
