Raphaël (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Path
fr: Chemin

en: Mon
fr: lun

en: Tue
fr: mar

en: Wed
fr: mer

en: Thu
fr: jeu

en: Fri
fr: ven

en: Sat
fr: sam

en: Sun
fr: dim
