Raphaël (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Path
hi: मार्ग

en: Mon
hi: सो

en: Tue
hi: मं

en: Wed
hi: बु

en: Thu
hi: गु

en: Sat
hi: श

en: Sun
hi: र
