Raphaël (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Path
hu: Útvonal

en: Mon
hu: h

en: Tue
hu: k

en: Wed
hu: sze

en: Thu
hu: cs

en: Fri
hu: p

en: Sat
hu: szo

en: Sun
hu: v
