Raphaël (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Path
it: Percorso

en: Mon
it: Lun

en: Tue
it: Mar

en: Wed
it: Mer

en: Thu
it: Gio

en: Fri
it: Ven

en: Sat
it: Sab

en: Sun
it: Dom
